Kancelaria Notarialna Mateusz Marek Notariusz Kraków Krowodrza

Kancelaria Notarialna
Kancelaria Notarialna Mateusz Marek Notariusz

Czynności notarialne

Notariusz, Akt Notarialny, Notariusz Kraków, Notariusz Krowodrza, Notariusz Sobota, Poświadczenie, Poświadczenie Dziedziczenia, najem okazjonalny, darowizna, intercyza, służebność

Czynności

W naszej kancelarii notarialnej z pełnym zrozumieniem podchodzimy do różnorodnych sytuacji życiowych klientów, oferując elastyczność w świadczeniu usług notarialnych. Jesteśmy gotowi dostosować się do indywidualnych potrzeb, co obejmuje również możliwość dokonywania czynności notarialnych poza kancelarią, w miejscu wskazanym przez klienta. Jednakże, taka elastyczność będzie stosowana jedynie w uzasadnionych przypadkach. Zależy nam na zapewnieniu klientom pełnego komfortu i dostosowaniu się do ich sytuacji życiowej, jednocześnie dbając o zachowanie standardów bezpieczeństwa i zgodności z przepisami prawa. Nasza kancelaria jest gotowa podejmować wyjątkowe działania tam, gdzie jest to uzasadnione, aby sprostać oczekiwaniom klientów w sposób odpowiedzialny i profesjonalny.

Katalog czynności dokonywanych przez notariusza uregulowany jest szczegółowo w ustawie z dnia 14 lutego 1991 roku – Prawo o notariacie, spośród którego wymienić można te najczęściej realizowane, a są to:

UMOWY SPRZEDAŻY

UMOWY DAROWIZNY

UMOWY USTANOWIENIA ODRĘBNEJ WŁASNOŚCI LOKALI

AKTY USTANOWIENIA HIPOTEKI

AKTY USTANOWIENIA SŁUŻEBNOŚCI ORAZ UŻYTKOWANIA

UMOWY O DOŻYWOCIE

UMOWY DZIAŁU SPADKU

UMOWY ZNIESIENIA WSPÓŁWŁASNOŚCI NIERUCHOMOŚCI

PEŁNOMOCNICTWA

AKTY POŚWIADCZENIA DZIEDZICZENIA

UMOWY MAJĄTKOWE MAŁŻEŃSKIE

UMOWY O PODZIAŁ MAJĄTKU WSPÓLNEGO

AKTY USTANOWIENIA FUNDACJI

UMOWY I PROTOKOŁY SPÓŁEK

AKTY PODDANIA SIĘ EGZEKUCJI

LEGALIZACJA PODPISÓW ORAZ WZORÓW PODPISU

DEPOZYT NOTARIALNY

WYPISY, ODPISY, WYCIĄGI